Namicon - Rittō 2017

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Namicon - Rittō 2017. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Namicon - Rittō 2017 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
04.11.2017 - 05.11.2017
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, ul. Energetyczna 14
Adres
Bilety:

40 zł
(W opłacie znajdzie się pełne wyżywienie (śniadanie, obiady, kolacja), nocleg na terenie imprezy (tym razem mamy prysznic, nawet dwa!) i dostęp do materiałów warsztatowych.)
Limit miejsc: 50

Opis:

Namicon powraca w swej najlepszej, domówkowej formie. Tym razem naprawdę w domu (kto był w nowym lokalu Fundacji, doskonale zrozumie, o czym mówimy)! Stawiamy więc na pełną integrację uczestników: czeka na was dużo warsztatów, gier, zabaw i prelekcji, niezapomniane wieczorne rozmowy i wspólne gotowanie! Wszystko to będzie przygotowaniem do prawdziwej domówki – w sobotni wieczór włączamy muzykę i bawimy się jak na najlepszym balu ^^

 

Rittō to nazwa pierwszego dnia zimy w tradycyjnym kalendarzu japońskim. Ze względu na to celem naszego spotkania będzie odczarowanie nadchodzącej pory roku poprzez gorącą zabawę ;)

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10