Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Namicon - Rittō 2017

Namicon - Rittō 2017 - Konwenty Południowe
Data:
04.11.2017 - 05.11.2017
Adres:
Wrocław, ul. Energetyczna 14
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

40 zł
(W opłacie znajdzie się pełne wyżywienie (śniadanie, obiady, kolacja), nocleg na terenie imprezy (tym razem mamy prysznic, nawet dwa!) i dostęp do materiałów warsztatowych.)
Limit miejsc: 50

Ocena:
0/10
Opis:

Namicon powraca w swej najlepszej, domówkowej formie. Tym razem naprawdę w domu (kto był w nowym lokalu Fundacji, doskonale zrozumie, o czym mówimy)! Stawiamy więc na pełną integrację uczestników: czeka na was dużo warsztatów, gier, zabaw i prelekcji, niezapomniane wieczorne rozmowy i wspólne gotowanie! Wszystko to będzie przygotowaniem do prawdziwej domówki – w sobotni wieczór włączamy muzykę i bawimy się jak na najlepszym balu ^^


Rittō to nazwa pierwszego dnia zimy w tradycyjnym kalendarzu japońskim. Ze względu na to celem naszego spotkania będzie odczarowanie nadchodzącej pory roku poprzez gorącą zabawę ;)

Na tym wydarzeniu spotkasz: