Zlot Arda 2014

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Zlot Arda 2014. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!?

Zlot Arda 2014 - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
12.08.2014 - 16.08.2014
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Łącza
Adres
Opis:
Twórcy o swoim dziele: "Zlot Arda to doroczny konwent fanów twórczości J.R.R. Tolkiena - twórcy takich dzieł, jak Władca Pierścieni czy Hobbit. Raz do roku uczestnicy spotykają się by na kilka dni zanurzyć się w klimat tolkienowskiego Śródziemia i wraz z innymi przeżyć liczne przygody podczas dwudniowej gry terenowej.
W tym roku Zlot Arda odbędzie się w dniach 14-18 sierpnia w miejscowości Łącza, pod Gliwicami. Terenem wydarzenia będzie baza magazynowa hufca ziemi gliwickiej ZHP.
Konwent podzielony jest na dwie części: klimatyczną oraz integracyjną. Część klimatyczna przypada na czas trwania LARP-a, w czasie którego uczestnicy wcielają się w jedną z ról w rozgrywce. Wspólnie z innymi otrzymują zadania i stają przed niełatwymi wyborami oraz niebezpieczeństwami, dzięki czemu mogą poczuć prawdziwą atmosferę tolkienowskiej Ardy oraz zakosztować przygody."
Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10