Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Zlot Arda 2014

Zlot Arda 2014 - Konwenty Południowe
Data:
12.08.2014 - 16.08.2014
Adres:
Łącza
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
Twórcy o swoim dziele: "Zlot Arda to doroczny konwent fanów twórczości J.R.R. Tolkiena - twórcy takich dzieł, jak Władca Pierścieni czy Hobbit. Raz do roku uczestnicy spotykają się by na kilka dni zanurzyć się w klimat tolkienowskiego Śródziemia i wraz z innymi przeżyć liczne przygody podczas dwudniowej gry terenowej.

W tym roku Zlot Arda odbędzie się w dniach 14-18 sierpnia w miejscowości Łącza, pod Gliwicami. Terenem wydarzenia będzie baza magazynowa hufca ziemi gliwickiej ZHP.

Konwent podzielony jest na dwie części: klimatyczną oraz integracyjną. Część klimatyczna przypada na czas trwania LARP-a, w czasie którego uczestnicy wcielają się w jedną z ról w rozgrywce. Wspólnie z innymi otrzymują zadania i stają przed niełatwymi wyborami oraz niebezpieczeństwami, dzięki czemu mogą poczuć prawdziwą atmosferę tolkienowskiej Ardy oraz zakosztować przygody."

Na tym wydarzeniu spotkasz: