XIII Dni Jakuba Wędrowycza

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem XIII Dni Jakuba Wędrowycza. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

XIII Dni Jakuba Wędrowycza - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
20.07.2018 - 22.07.2018
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Wojsławice-Kolonia (Woj. Lubelskie), Wojsławice Kolonia 1 (Zespół Szkół Publicznych)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Trzydniowy - 20 zł
Nie ma wejściówek jednodniowych

Opis:

Po raz kolejny spotkamy się w Wojsławicach (mała wioska 23 km od Chełma, 40 km od Zamościa, 86 km od Lublina). Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – Jakub Wędrowycz to pochodząca z okolic Wojsławic fikcyjna postać z książek Andrzeja Pilipiuka. Impreza ma charakter wakacyjnego spotkania i jest luźno powiązana z książkowym bohaterem, historią regionu oraz fantastyką i różnego rodzaju grami.

 

 

 

Program konwentu będzie zawierał prelekcje, konkursy i koń-kursy, gry terenowe i LARP-y, bogato wyposażony Games Room oraz tradycyjnie, wieczorną zabawę przy grillu i muzyce. Będzie obowiązkowy fire-show, postaramy się także, wzorem poprzednich edycji zorganizować koncerty.

 

 

 

Do dyspozycji konwentowiczów oddajemy przestronną część szkoły (3 sale sypialne, sala prelekcyjna, konkursowa, LARP-owa, Games Room) oraz teren wokół niej (boisko z miejscem pod namioty).

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10