XIII Dni Jakuba Wędrowycza

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem XIII Dni Jakuba Wędrowycza. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!🐄

XIII Dni Jakuba Wędrowycza - Konwenty Południowe
Kategoria:
Fantastyka
Data:
20.07.2018 - 22.07.2018
Adres:
Wojsławice-Kolonia (Woj. Lubelskie), Wojsławice Kolonia 1 (Zespół Szkół Publicznych)
Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Bilety:

Trzydniowy - 20 zł
Nie ma wejściówek jednodniowych

Opis:

Po raz kolejny spotkamy się w Wojsławicach (mała wioska 23 km od Chełma, 40 km od Zamościa, 86 km od Lublina). Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – Jakub Wędrowycz to pochodząca z okolic Wojsławic fikcyjna postać z książek Andrzeja Pilipiuka. Impreza ma charakter wakacyjnego spotkania i jest luźno powiązana z książkowym bohaterem, historią regionu oraz fantastyką i różnego rodzaju grami.

 

 

 

Program konwentu będzie zawierał prelekcje, konkursy i koń-kursy, gry terenowe i LARP-y, bogato wyposażony Games Room oraz tradycyjnie, wieczorną zabawę przy grillu i muzyce. Będzie obowiązkowy fire-show, postaramy się także, wzorem poprzednich edycji zorganizować koncerty.

 

 

 

Do dyspozycji konwentowiczów oddajemy przestronną część szkoły (3 sale sypialne, sala prelekcyjna, konkursowa, LARP-owa, Games Room) oraz teren wokół niej (boisko z miejscem pod namioty).

Linki:
Relacje Konwentów Południowych:
Dodaj do:

Ocena:
0/10

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe