Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

BEST Gaming Arena 2017 (odwołany)

BEST Gaming Arena 2017 - Konwenty Południowe
Data:
20.12.2017 - 21.12.2017
Adres:
Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12 (Politechnika Gdańska)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Darmowy

Ocena:
0/10
Opis:

BEST Gaming Arena jest największym wydarzeniem e-sportowym skierowanym do studentów, podczas którego odbywać się będą turnieje gier multiplayer, takich jak Counter Strike, League of Legends czy Hearthstone. Zawody już trzeci raz pojawią się na dziedzińcu Politechniki Gdańskiej, aby wyłonić najlepszych ze wszystkich graczy naszej uczelni!


 


 


 


 


 


 


 


By zostać uczestnikiem wydarzenia, należy skompletować pięcioosobowy zespół, w którym co najmniej trzy osoby muszą być studentami Politechniki Gdańskiej, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie wydarzenia. Śpieszcie się, zapisy już się rozpoczęły, a ilość drużyn mogących wziąć udział jest ograniczona!

Na tym wydarzeniu spotkasz: