Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Siegecon 2018

Siegecon 2018 - Konwenty Południowe
Data:
28.04.2018 - 02.05.2018
Adres:
Kuńkowce (Woj. Podkarpackie), Wioska Fantasy
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:

99 zł

Ocena:
0/10
Opis:

Siegecon to kostiumowa gra terenowa tocząca się przez kilka dni na terenie Wioski Fantasy, której uczestnicy będą się wcielać w stworzone przez siebie postaci, a wszystko to w uniwersum Warhammer Fantasy Roleplay.


Gracze po dwóch stronach konfliktu, zorganizowani w drużynach, będą rywalizować, toczyć boje, pojedynki i potyczki, a finalnie walczyć w wielkim oblężeniu naszego grodu !


Przygody do przeżycia, potwory do pokonania, skarby do odnalezienia, nowe umiejętności, doświadczenia, znajomości i przyjaźnie do zawarcia, a nade wszystko doskonała zabawa czekają na was w miejscu stworzonym specjalnie po to aby przenieść was do świata fantasy.

Na tym wydarzeniu spotkasz: