Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Wiosna 2018

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Wiosna 2018. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!🐄

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Wiosna 2018 - Konwenty Południowe
Kategoria:
Manga & Anime
Data:
14.04.2018 - 15.04.2018
Adres:
Rzeszów, ul. Osmeckiego 51 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Przewidywana liczba uczestników:
brak danych
Bilety:

Organizacja takiego wydarzenia to koszt przynajmniej 25 złotych za osobę, wpłata jest nieobowiązkowa. Darowizna jest gwarancją otrzymania identyfikatora.
Numer konta na: https://festiwal-lotus.pl/informacje/darowizna-wstep

Opis:

PFKJ Lotus to masa świetnej zabawy i tony niepowtarzalnych atrakcji – tym razem w jakże japońskiej i nieśmiertelnej konwencji „NINJA”!

 

Turnieje rzucania shurikenem lub kunaiem, nauka pieczęci z uniwersum Naruto, prelekcje o prawdziwych ninja oraz quest - to tylko kilka przykładów rozrywek, które będą miały miejsce podczas festiwalu. Nie wspomnę już o kultowym Karaoke, salce DDR oraz Games Roomie! Dodatkowo będą z nami nasze cudowne pokojówki i wspaniali kelnerzy z Meido Cafe, którzy zaserwują nam przepyszne potrawy. Także tym razem zapraszamy do salki kinowej, gdzie będziecie mogli oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat anime z wybranymi przez nas filmami.

Linki:
Relacje Konwentów Południowych:
Dodaj do:

Ocena:
0/10