Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Wiosna 2018

Podkarpacki Festiwal Kultury Japońskiej Lotus Wiosna 2018 - Konwenty Południowe
Data:
14.04.2018 - 15.04.2018
Adres:
Rzeszów, ul. Osmeckiego 51 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Organizacja takiego wydarzenia to koszt przynajmniej 25 złotych za osobę, wpłata jest nieobowiązkowa. Darowizna jest gwarancją otrzymania identyfikatora.
Numer konta na: https://festiwal-lotus.pl/informacje/darowizna-wstep

Ocena:
0/10
Opis:

PFKJ Lotus to masa świetnej zabawy i tony niepowtarzalnych atrakcji – tym razem w jakże japońskiej i nieśmiertelnej konwencji „NINJA”!


Turnieje rzucania shurikenem lub kunaiem, nauka pieczęci z uniwersum Naruto, prelekcje o prawdziwych ninja oraz quest - to tylko kilka przykładów rozrywek, które będą miały miejsce podczas festiwalu. Nie wspomnę już o kultowym Karaoke, salce DDR oraz Games Roomie! Dodatkowo będą z nami nasze cudowne pokojówki i wspaniali kelnerzy z Meido Cafe, którzy zaserwują nam przepyszne potrawy. Także tym razem zapraszamy do salki kinowej, gdzie będziecie mogli oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat anime z wybranymi przez nas filmami.

Na tym wydarzeniu spotkasz: