Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Ziemie Jałowe 2018: High Tech / Low Life

Ziemie Jałowe 2018: High Tech / Low Life - Konwenty Południowe
Data:
02.07.2018 - 08.07.2018
Adres:
Będzin, ul. Barlickiego 26 (Biurowiec pokopalniany)
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:

1 tura: 99zł do końca marca.
2 tura: 119zł do końca maja
3 tura: 135zł na miejscu.

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

"Zagłębiowski Konwent Postapokaliptyczny Ziemie Jałowe to niesamowita tygodniowa impreza dla wszystkich fanów Mad Maxa, Terminatora i wielu innych filmów lub gier osadzonych w realiach świata po zagładzie.
Główną atrakcją jest czterodniowa gra terenowa, w czasie której trafisz do rozrywanego podziałami klasowymi miasta Zgorzel otoczonego licznymi lokacjami terenowymi. Do dyspozycji graczy oddany jest budynek administracyjny opuszczonej kopalni, ogromne obszary westlandu, zapierająca dech w piersiach oś fabularna, ukryte zagadki, a nawet skarby... Oprócz gry terenowej mamy dla was mnóstwo atrakcji niefabularnych, dwie duże imprezy i możliwość spędzenia czasu w niesamowitej atmosferze.
"

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe