Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Pilkon 2018

Pilkon 2018 - Konwenty Południowe
Data:
08.09.2018 - 09.09.2018
Adres:
Piła, ul. Kołobrzeska 15 (Nadnotecki Instytut UAM)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Cena za dwa dni:
10 zł –
za bilet ulgowy (dla uczniów i studentów)
15 zł – za bilet normalny (dla dorosłych)

Przewidywana liczba uczestników:
500-1000
Ocena:
0/10
Opis:

Pilkon to konwent, czyli zjazd miłośników fantastyki, komiksów, książek, seriali oraz gier planszowych i elektronicznych. W trakcie imprezy mają miejsce przedmiotowe prelekcje, spotkania ze znanymi osobistościami z różnych dziedzin, a także pomniejsze wydarzenia, jak pokazy, wystawy czy turnieje.

 

Co roku na całym świecie odbywają się setki konwentów. Rok temu zadebiutował Pilkon, na który przyszło blisko 1400 osób.

 

Impreza skierowana  jest do osób w każdym wieku, młodszych i starszych, ale również do rodzin z dziećmi. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy popiera Rebelię czy Imperium, woli Batmana czy Supermana, należy do Gryffindoru czy  Slitherinu, ogląda kreskówki czy anime, gra w LOLa czy CSa; a nawet jeśli nie ma pojęcia, czemu trzeba wrzucić pierścień do wulkanu, a jedyna planszówka, z którą miał do czynienia w życiu, to chińczyk. 

Na tym wydarzeniu spotkasz: