Pilkon 2018

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Pilkon 2018. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Pilkon 2018 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
08.09.2018 - 09.09.2018
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Piła, ul. Kołobrzeska 15 (Nadnotecki Instytut UAM)
Adres
Bilety:

Cena za dwa dni:
10 zł –
za bilet ulgowy (dla uczniów i studentów)
15 zł – za bilet normalny (dla dorosłych)

Opis:

Pilkon to konwent, czyli zjazd miłośników fantastyki, komiksów, książek, seriali oraz gier planszowych i elektronicznych. W trakcie imprezy mają miejsce przedmiotowe prelekcje, spotkania ze znanymi osobistościami z różnych dziedzin, a także pomniejsze wydarzenia, jak pokazy, wystawy czy turnieje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co roku na całym świecie odbywają się setki konwentów. Rok temu zadebiutował Pilkon, na który przyszło blisko 1400 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Impreza skierowana  jest do osób w każdym wieku, młodszych i starszych, ale również do rodzin z dziećmi. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy popiera Rebelię czy Imperium, woli Batmana czy Supermana, należy do Gryffindoru czy  Slitherinu, ogląda kreskówki czy anime, gra w LOLa czy CSa; a nawet jeśli nie ma pojęcia, czemu trzeba wrzucić pierścień do wulkanu, a jedyna planszówka, z którą miał do czynienia w życiu, to chińczyk. 

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10