Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Polcon 2018

Polcon 2018 - Konwenty Południowe
Data:
12.07.2018 - 15.07.2018
Adres:
Toruń, Ul. Jurija Gagarina 11 (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Pełna akredytacja - 60 zł (promocja z 80 zł)
Akredytacja grupowa (min 10 osób w grupie) - 50 zł
Akredytacja wspierająca - 30 zł
(W cenie akredytacji wspierającej zawarta jest wysyłka pakietu akredytacyjnego na wybrany adres w Polsce wraz z kartą do korespondencyjnego głosowania na Nagrodę Zajdla.)

Przewidywana liczba uczestników:
1000-2000
Ocena:
0/10
Opis:

Polcon – to jedno z najstarszych i zdecydowanie najbardziej tradycyjnych miejsc spotkań dla miłośników szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Powstał jako inicjatywa kilku organizacji zrzeszających fanów tej dziedziny. Jego cechą szczególną jest to, że co roku podczas tego wydarzenia przyznawana jest nagroda im. Andrzeja J. Zajdla oraz to, że za każdym razem odbywa się w nowym miejscu. W tym roku organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki “Thorn” z Torunia, ale zgodnie z tradycją wspierają nas wszystkie zaangażowane osoby i kluby, które wyraziły taką chęć.


 


To właśnie Polcon jest miejscem, gdzie podczas 4 wakacyjnych dni można pochłonąć największą dawkę fantastyki jaka tylko jest możliwa w tak krótkim czasie.


 


Jest to wydarzenie o charakterze uniwersalnym, także jeżeli dopiero zaczynasz interesować się fantastyką (w jakiejkolwiek formie: film, literatura, manga, gry) to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Na tym wydarzeniu spotkasz: