Polcon 2018

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Polcon 2018. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Polcon 2018 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
12.07.2018 - 15.07.2018
Data
1000-20001000-2000
Przewidywana liczba uczestników
Toruń, Ul. Jurija Gagarina 11 (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
Adres
Bilety:

Pełna akredytacja - 60 zł (promocja z 80 zł)
Akredytacja grupowa (min 10 osób w grupie) - 50 zł
Akredytacja wspierająca - 30 zł
(W cenie akredytacji wspierającej zawarta jest wysyłka pakietu akredytacyjnego na wybrany adres w Polsce wraz z kartą do korespondencyjnego głosowania na Nagrodę Zajdla.)

Opis:

Polcon – to jedno z najstarszych i zdecydowanie najbardziej tradycyjnych miejsc spotkań dla miłośników szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Powstał jako inicjatywa kilku organizacji zrzeszających fanów tej dziedziny. Jego cechą szczególną jest to, że co roku podczas tego wydarzenia przyznawana jest nagroda im. Andrzeja J. Zajdla oraz to, że za każdym razem odbywa się w nowym miejscu. W tym roku organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki “Thorn” z Torunia, ale zgodnie z tradycją wspierają nas wszystkie zaangażowane osoby i kluby, które wyraziły taką chęć.

 

 

 

To właśnie Polcon jest miejscem, gdzie podczas 4 wakacyjnych dni można pochłonąć największą dawkę fantastyki jaka tylko jest możliwa w tak krótkim czasie.

 

 

 

Jest to wydarzenie o charakterze uniwersalnym, także jeżeli dopiero zaczynasz interesować się fantastyką (w jakiejkolwiek formie: film, literatura, manga, gry) to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Kapitan Fandom)