GeekDay 2014

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem GeekDay 2014. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!🐄

GeekDay 2014 - Konwenty Południowe
Kategoria:
Fantastyka
Data:
27.09.2014 - 27.09.2014
Adres:
Szczecin, ul. św. Kingi 2 (IV Liceum Ogólnokształcące)
Przewidywana liczba uczestników:
brak danych
Opis:

W dzisiejszych czasach już tylko nerd może powiedzieć, że nie jest geekiem. Interesujesz się fantastyką w jakiejkolwiek z jej odmian (literaturą, kinematografią, grami itd.)? Rzucasz kostkami w trakcie sesji RPG, śledzisz nowinki technologiczne, oglądasz turnieje e-sportowe, a może zajmujesz się inną z licznych geekowskich pasji? Jeśli tak – ten konwent jest dla Ciebie!
Widząc jak świat dookoła nas stał się geek, postanowiliśmy stworzyć miejsce do agregacji prężnie rozwijającej się kultury. Dlatego GeekDay 2014 to konwent przepełniony panelami dyskusyjnymi, prelekcjami oraz licznymi turniejami gier planszowych, karcianych i elektronicznych. Ale też okazja, by w jednym miejscu spotkać na żywo blogerów, vlogerów, twórców gier, pisarzy, znane postaci sceny YouTube i wszystkich tych, którzy swoją energią i kreatywnością wybijają się ponad przeciętność. Podczas GeekDay 2014 każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z Games Room liczącego ponad 300 tytułów gier czy wziąć udział w jednym z wielu konkursów z nagrodami.

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10