Stalker Poznań IV

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Stalker Poznań IV. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!🐄

Stalker Poznań IV - Konwenty Południowe
Kategoria:
LARP i RPG
Data:
28.04.2018 - 29.04.2018
Adres:
Kórnik (Woj. Wielkopolskie), Fort Knox War Zone
Przewidywana liczba uczestników:
brak danych
Bilety:

65 zł

Opis:

W dwadzieścia lat po katastrofie w Czarnobylu tragedia powtórzyła się. Oślepiający rozbłysk rozświetlił noc w promieniu wielu kilometrów. Nienaturalny wizg słyszano w Kijowie. Ośrodki monitorujące wstrząsy sejsmiczne zarejestrowały niewielką, ale dostrzegalną anomalię. A ludzie pracujący w Strefie przestali odpowiadać [...].


Po trzeciej katastrofie w 2009 roku Strefę podzielono na sektory. [...] Sektor B5 obejmował opuszczoną bazę i poligon 20. samodzielnego dywizjonu rakietowego obrony powietrznej rozlokowanego w pobliżu miejscowości Łubianka, w zachodniej części Strefy Wykluczenia. [...] człowiek zwany po prostu “barmanem”, sporadycznie “Rublem”, zakotwiczył w starych koszarach na stałe. Jego “bar” nie oferował wielu wygód, ale sucha podłoga, strzeżone pomieszczenia i dyżur sanitariusza były cenne - dlatego wielu stalkerów, przechodząc w pobliżu, wpadało naładować akumulatory. [...] Ta placówka była jedyną w promieniu kilometrów.

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10