Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Stalker Poznań IV

Stalker Poznań IV - Konwenty Południowe
Data:
28.04.2018 - 29.04.2018
Adres:
Kórnik (Woj. Wielkopolskie), Fort Knox War Zone
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:

65 zł

Ocena:
0/10
Opis:

W dwadzieścia lat po katastrofie w Czarnobylu tragedia powtórzyła się. Oślepiający rozbłysk rozświetlił noc w promieniu wielu kilometrów. Nienaturalny wizg słyszano w Kijowie. Ośrodki monitorujące wstrząsy sejsmiczne zarejestrowały niewielką, ale dostrzegalną anomalię. A ludzie pracujący w Strefie przestali odpowiadać [...].


Po trzeciej katastrofie w 2009 roku Strefę podzielono na sektory. [...] Sektor B5 obejmował opuszczoną bazę i poligon 20. samodzielnego dywizjonu rakietowego obrony powietrznej rozlokowanego w pobliżu miejscowości Łubianka, w zachodniej części Strefy Wykluczenia. [...] człowiek zwany po prostu “barmanem”, sporadycznie “Rublem”, zakotwiczył w starych koszarach na stałe. Jego “bar” nie oferował wielu wygód, ale sucha podłoga, strzeżone pomieszczenia i dyżur sanitariusza były cenne - dlatego wielu stalkerów, przechodząc w pobliżu, wpadało naładować akumulatory. [...] Ta placówka była jedyną w promieniu kilometrów.

Na tym wydarzeniu spotkasz: