Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Flamberg 2014

Flamberg 2014 - Konwenty Południowe
Data:
09.08.2014 - 17.08.2014
Adres:
Łutowiec
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
Flamberg - Gra Terenowa jest to kilku lub kilkunastodniowy konwent (zjazd) miłośników fantastyki i gier fabularnych z całej Polski. Na Jurę krakowsko-częstochowską, przyjeżdżają fani RPG na żywo, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięcio dniowym biwaku. Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody - przeważnie mamy słońce. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (LARPy), turnieje, oraz wiele innych atrakcji. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu jest Gra Główna - wielka, trzydniowa gra, odbywająca się na przestrzeni dwóch kilometrów kwadratowych. Około dwie setki graczy, wszyscy w strojach, wszyscy na te trzy dni przenoszący się do fascynującego świata Raashtram. Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć - planujcie wyjazd już teraz!

Na tym wydarzeniu spotkasz: