Flamberg 2014

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Flamberg 2014. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!?

Flamberg 2014 - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
09.08.2014 - 17.08.2014
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Łutowiec
Adres
Opis:

Flamberg - Gra Terenowa jest to kilku lub kilkunastodniowy konwent (zjazd) miłośników fantastyki i gier fabularnych z całej Polski. Na Jurę krakowsko-częstochowską, przyjeżdżają fani RPG na żywo, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięcio dniowym biwaku. Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody - przeważnie mamy słońce. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (LARPy), turnieje, oraz wiele innych atrakcji. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.
Największą atrakcją Flambergu jest Gra Główna - wielka, trzydniowa gra, odbywająca się na przestrzeni dwóch kilometrów kwadratowych. Około dwie setki graczy, wszyscy w strojach, wszyscy na te trzy dni przenoszący się do fascynującego świata Raashtram. Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć - planujcie wyjazd już teraz!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10