Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Orichalcum edycja 2

Orichalcum edycja 2 - Konwenty Południowe
Data:
29.06.2018 - 01.07.2018
Adres:
Głóchów, Leśniczkówka
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

50 zł po uprzednim zapisaniu się

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

Orichalcum to konwent miłośników Earthdawna tworzony przez pasjonatów tego systemu. Ale nie oznacza to, że jeśli nie znasz ED nie powinieneś na niego jechać. Wręcz przeciwnie. To idealna szansa na poznanie tego wyjątkowego systemu! Więc nie zwlekaj tylko wypełniaj formularz, rezerwuj termin i przyjeżdżaj.


Dla uczestników przewidziane są konkursy z nagrodami, prelekcje, sesje, ognisko integracyjne oraz nieskończona ilość dobrej zabawy. Liczymy, że wśród naszych gości znajdzie się wielu wspaniałych Mistrzów Gry i fantastycznych Graczy, którzy przez trzy dni będą się świetnie bawić w swoim towarzystwie.


Serdecznie zapraszamy na Orichalcum!

Na tym wydarzeniu spotkasz: