Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Olsztyńskie Dni Fantastyki 2014

Olsztyńskie Dni Fantastyki 2014 - Konwenty Południowe
Data:
11.10.2014 - 12.10.2014
Adres:
Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3 (Miejski Ośrodek Kultury)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie przy współpracy z Grupą entuzjastów fantastyki i gier planszowych, opierając swoją pracę na działalności społecznej, postanowiła zorganizować w Olsztyńskie Dni Fantastyki. Jest to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia tego rodzaju impreza organizowana na terenie naszego miasta. Ma ona za zadanie propagowanie szeroko pojętej fantastyki wśród mieszkańców naszego Regionu.
Olsztyńskie Dni Fantastyki odbędą się w dniach 11-12 października 2014 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. W planie imprezy przewidujemy: panele dyskusyjne i prelekcje dotyczące fantastyki i Science Fiction, gier fabularnych typu RPG (role-playing game), gier komputerowych, pokój z grami planszowymi i karcianymi oraz salę z warsztatami. Na uczestników czekają także konkursy z nagrodami.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe