Olsztyńskie Dni Fantastyki 2014

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Olsztyńskie Dni Fantastyki 2014. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Olsztyńskie Dni Fantastyki 2014 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
11.10.2014 - 12.10.2014
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3 (Miejski Ośrodek Kultury)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Opis:

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie przy współpracy z Grupą entuzjastów fantastyki i gier planszowych, opierając swoją pracę na działalności społecznej, postanowiła zorganizować w Olsztyńskie Dni Fantastyki. Jest to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia tego rodzaju impreza organizowana na terenie naszego miasta. Ma ona za zadanie propagowanie szeroko pojętej fantastyki wśród mieszkańców naszego Regionu.
Olsztyńskie Dni Fantastyki odbędą się w dniach 11-12 października 2014 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. W planie imprezy przewidujemy: panele dyskusyjne i prelekcje dotyczące fantastyki i Science Fiction, gier fabularnych typu RPG (role-playing game), gier komputerowych, pokój z grami planszowymi i karcianymi oraz salę z warsztatami. Na uczestników czekają także konkursy z nagrodami.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10