Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Zamojskie Spotkania z Fantastyką 16

Zamojskie Spotkania z Fantastyką 16 - Konwenty Południowe
Data:
14.09.2018 - 16.09.2018
Adres:
Zamość, ul. Zamoyskiego 4
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

3 dni konwentu – 20 zł.
piątek – 8 zł.
sobota – 12 zł.
niedziela – 5 zł.
Dojazd powyżej 150km –  zniżka 50%

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

 


Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to coroczna, odbywająca się w jeden z wrześniowych weekendów impreza organizowana przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury i Urzędu Miasta Zamość. W tym roku odbędzie się ona w dniach 14-16 września.


Zamojski konwent może poszczycić się długą, bo już piętnastoletnią tradycją. Przez ten czas wiele zdążyło się zmienić, ewoluować, ale główna idea konwentu pozostała ta sama – mają to być trzy dni świetnej zabawy z ciekawymi, otwartymi i pełnymi zaangażowania ludźmi, z którymi łączą Cię wspólne zainteresowania.
Jeżeli w interesujesz się fantastyką (również mangą i anime), czytasz, oglądasz, grasz w planszówki, RPG, LARP albo po prostu chcesz tylko zobaczyć czy warto – śmiało! Zapraszamy!
W programie konwentu znajdą się m.in. prelekcje, dyskusje, pokazy, przedstawienia teatralne, spotkania autorskie, koncerty, sesje RPG i LARP, a także turnieje i konkursy z cennymi nagrodami. Nieodłączną częścią imprezy jest także sala z grami planszowymi (Games Room). 

Na tym wydarzeniu spotkasz: