Zamojskie Spotkania z Fantastyką 16

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Zamojskie Spotkania z Fantastyką 16. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Zamojskie Spotkania z Fantastyką 16 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
14.09.2018 - 16.09.2018
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Zamość, ul. Zamoyskiego 4
Adres
Bilety:

3 dni konwentu – 20 zł.
piątek – 8 zł.
sobota – 12 zł.
niedziela – 5 zł.
Dojazd powyżej 150km –  zniżka 50%

Opis:

Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to coroczna, odbywająca się w jeden z wrześniowych weekendów impreza organizowana przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury i Urzędu Miasta Zamość. W tym roku odbędzie się ona w dniach 14-16 września.

Zamojski konwent może poszczycić się długą, bo już piętnastoletnią tradycją. Przez ten czas wiele zdążyło się zmienić, ewoluować, ale główna idea konwentu pozostała ta sama – mają to być trzy dni świetnej zabawy z ciekawymi, otwartymi i pełnymi zaangażowania ludźmi, z którymi łączą Cię wspólne zainteresowania.

Jeżeli w interesujesz się fantastyką (również mangą i anime), czytasz, oglądasz, grasz w planszówki, RPG, LARP albo po prostu chcesz tylko zobaczyć czy warto – śmiało! Zapraszamy!

W programie konwentu znajdą się m.in. prelekcje, dyskusje, pokazy, przedstawienia teatralne, spotkania autorskie, koncerty, sesje RPG i LARP, a także turnieje i konkursy z cennymi nagrodami. Nieodłączną częścią imprezy jest także sala z grami planszowymi (Games Room). 

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10