Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

KOLA - Konferencja Larpowa 2019

KOLA - Konferencja Larpowa 2019 - Konwenty Południowe
Data:
15.02.2019 - 17.02.2019
Adres:
Wrocław, plac Nankiera 15 (Instytut Filologii Polskiej)
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatny

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

Konferencja Larpowa wraca po 6 latach do Wrocławia. Chwilę jej tu nie było a larpowy krajobraz na miejscu, w Polsce czy na świecie uległ zdecydowanym przekształceniom. Ten powrót zdaje się niezłym pretekstem, aby w wartkim potoku zmian znaleźć spokojną przystań aby przetrawić to, co się do tej pory wydarzyło i spróbować ująć to w całość.

KOLA to trzy dni darmowych warsztatów, dyskusji i prelekcji dla wszystkich tych, którzy grają i tworzą gry. Tegoroczna odsłona odbędzie się pod hasłem „W kręgu larpa”. Będziemy się wspólnie zastanawiać, jak jeszcze możemy udoskonalić nasz warsztat. 

Na tym wydarzeniu spotkasz: