Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2018

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2018. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2018 - Konwenty Południowe
Gry/E-Sport
Kategoria
24.11.2018
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Łojasiewicza 11 (Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego)
Adres
Bilety:

Bezpłatne. 

Opis:

Jest to wydarzenie skierowane do twórców i pasjonatów gier wideo, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Jeżeli interesujesz się tematyką gier i praca w gamedevie zawsze była Twoim marzeniem, bądź się nad tym zastanawiasz, to wydarzenie jest dla Ciebie!
To idealna okazja, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat powstawania gier wideo, czy to uczestnicząc w wykładach, zdobywając wiedzę z różnych dziedzin gamedevu, czy biorąc udział w warsztatach, nabywając umiejętności praktyczne. Oprócz tego, na konferencji będzie można spotkać ludzi zawodowo związanych z branżą, jak również niezależnych twórców i specjalistów. Przewidziane są także mini-turnieje z nagrodami i strefa rozrywki. Dla każdego uczestnika jest darmowa pizza! Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10