Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2018

Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2018 - Konwenty Południowe
Data:
24.11.2018
Adres:
Kraków, ul. Łojasiewicza 11 (Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatne. 

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

Jest to wydarzenie skierowane do twórców i pasjonatów gier wideo, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Jeżeli interesujesz się tematyką gier i praca w gamedevie zawsze była Twoim marzeniem, bądź się nad tym zastanawiasz, to wydarzenie jest dla Ciebie!
To idealna okazja, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat powstawania gier wideo, czy to uczestnicząc w wykładach, zdobywając wiedzę z różnych dziedzin gamedevu, czy biorąc udział w warsztatach, nabywając umiejętności praktyczne. Oprócz tego, na konferencji będzie można spotkać ludzi zawodowo związanych z branżą, jak również niezależnych twórców i specjalistów. Przewidziane są także mini-turnieje z nagrodami i strefa rozrywki. Dla każdego uczestnika jest darmowa pizza! Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Na tym wydarzeniu spotkasz: