Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Larp OldTown 2019

Larp OldTown 2019 - Konwenty Południowe
Data:
08.07.2019 - 13.07.2019
Adres:
Stargard, OldTown
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:

299zł

Przewidywana liczba uczestników:
500-1000
Ocena:
0/10
Opis:

Wiesz, jak wyglądało lato w 2018? Na plażach nad Bałtykiem nie było gdzie rozłożyć ręcznika, a w górach zamiast watah mutantów chodziły gęsiego dzieciaki... Teraz mamy 2119 i niewielu w ogóle pamięta termin "wakacje". Wielkie miasta i dumne cywilizacje są już tylko coraz bardziej wyblakłą legendą, a szarą codzienność wypełnia poszukiwanie zasobów i walka o przeżycie świecie pełnym niebezpieczeństw. Nieliczni ocaleni łączą się w grupki, żeby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie. Gdy spotkają się z rzadka na bezkresnych, dzikich pustkowiach, mają wybór - walczyć ze sobą na śmierć i życie, pomóc sobie nawzajem, czy handlować przedmiotami i wiedzą.
Na szczęście jest OldTown. Osada pośrodku niczego, która na co dzień, moim zdaniem, dość wieje nudą. Kto by pomyślał, że co roku, na cztery dni Pory Przybyszów, ściągnie do siebie postnuklearne niedobitki z całej Europy – od skandynawskich rubieży koła podbiegunowego, po pustynie dawnego Izraela. Zbierają się, żeby się wymieniać: stworzonymi przedmiotami, artefaktami, wiedzą, sojuszami czy nabojami, nie zawsze przekazywanymi z ręki do ręki. Na tydzień rozkwita oaza pustkowi, dając namiastkę cywilizacji sprzed trzeciej wojny. Bary wypełniają się klientami, świątynie wiernymi, szpital rannymi, areszt bandziorami, a kieszenie cennymi kapslami. Życie w naszym miasteczku na chwilę nabiera kolorytu innego niż szarobrudny, jak kurz pustkowi...

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe