Larp OldTown 2019

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Larp OldTown 2019. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Larp OldTown 2019 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
LARP i RPG
Kategoria
08.07.2019 - 13.07.2019
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Stargard, OldTown
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

299zł

Opis:

Wiesz, jak wyglądało lato w 2018? Na plażach nad Bałtykiem nie było gdzie rozłożyć ręcznika, a w górach zamiast watah mutantów chodziły gęsiego dzieciaki... Teraz mamy 2119 i niewielu w ogóle pamięta termin "wakacje". Wielkie miasta i dumne cywilizacje są już tylko coraz bardziej wyblakłą legendą, a szarą codzienność wypełnia poszukiwanie zasobów i walka o przeżycie świecie pełnym niebezpieczeństw. Nieliczni ocaleni łączą się w grupki, żeby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie. Gdy spotkają się z rzadka na bezkresnych, dzikich pustkowiach, mają wybór - walczyć ze sobą na śmierć i życie, pomóc sobie nawzajem, czy handlować przedmiotami i wiedzą.
Na szczęście jest OldTown. Osada pośrodku niczego, która na co dzień, moim zdaniem, dość wieje nudą. Kto by pomyślał, że co roku, na cztery dni Pory Przybyszów, ściągnie do siebie postnuklearne niedobitki z całej Europy – od skandynawskich rubieży koła podbiegunowego, po pustynie dawnego Izraela. Zbierają się, żeby się wymieniać: stworzonymi przedmiotami, artefaktami, wiedzą, sojuszami czy nabojami, nie zawsze przekazywanymi z ręki do ręki. Na tydzień rozkwita oaza pustkowi, dając namiastkę cywilizacji sprzed trzeciej wojny. Bary wypełniają się klientami, świątynie wiernymi, szpital rannymi, areszt bandziorami, a kieszenie cennymi kapslami. Życie w naszym miasteczku na chwilę nabiera kolorytu innego niż szarobrudny, jak kurz pustkowi...

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10