Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Sakurakon VII

Sakurakon VII - Konwenty Południowe
Data:
18.05.2019 - 19.05.2019
Adres:
Opole, ul. Skautów Opolskich 10 (MDK)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Dwa dni: 35zł
Sobota: 25zł
Niedziela: 15zł
Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo!
Rodzic + dziecko (do lat 13): sobota 35zł niedziela: 20zł

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
7/10
Opis:

Zapraszamy na Sakurakon VII - dwudniowy konwent w Opolu dla miłośników sztuki i kultury japońskiej. Jesteśmy z Wami już od 6 wiosennych edycji i możemy stwierdzić jednoznacznie i definitywnie - kolejny raz będzie dobra zabawa! Dlaczego? Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Interesujące panele, kreatywne warsztaty, szalone konkursy, przepiękne stroje oraz przeróżne gry i zabawy. Nie pożałujesz - przyjdź i przekonaj się sam!
Czeka na Was magicznie wiosenna atmosfera i znany naszym stałym bywalcom przyjazny socjal fandomu Kraju Kwitnącej Wiśni oraz dzielnej organizacji Opolskiej Mangowej Alternatywy.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe