Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Serialkon 2014

Serialkon 2014 - Konwenty Południowe
Data:
23.11.2014
Adres:
Kraków, ul. Rajska 12 (Arteteka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej)
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
Serdecznie i w lekkim amoku spowodowanym tym, że jesteśmy Pierwsi, zapraszamy na jednodniowy, nieco eksperymentalny konwent poświęcony wyłącznie serialom. Gospodarzami wydarzenia są Krakowskie Smoki oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i zaprzyjaźniony blog Pulpozaur.pl, ale spodziewać się można wielu wspaniałych gości.

Jeśli odczuwacie niedosyt rozmów o serialach, chcielibyście wiedzieć więcej i spotkać osoby, które przeżywają to samo co Wy, jeżeli pragniecie spojrzeć na seriale z nowych, zawrotnych perspektyw; wycisnąć z nich wszystko, co możliwe, a nawet to, co nieprawdopodobne – musicie się pojawić na Serialkonie!

Impreza jest całkowicie darmowa, można też zgłaszać własne punkty programu.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe