Ogólnopolski Festiwal Sabat Fiction-Fest 2019

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Ogólnopolski Festiwal Sabat Fiction-Fest 2019. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Ogólnopolski Festiwal Sabat Fiction-Fest 2019 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
16.08.2019 - 18.08.2019
Data
2000-50002000-5000
Przewidywana liczba uczestników
Kielce, ul. Zakładowa 1 (Targi Kielce)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

55 zł w przedsprzedaży
60 zł podczas festiwalowego weekendu

 

Piątek: 20 zł,
Sobota: 30 zł
Niedziela: 20 zł

Opis:

W dniach 16 – 18 sierpnia hale Targów Kielce zostaną zapełnione przez miłośników szeroko pojętej fantastyki, popkultury i gier. Czekać na nich będą wspaniałe atrakcje, koncentrujące się wokół Legend Świętokrzyskich, będących motywem przewodnim tegorocznej edycji. Konwentowicze będą mieli okazję przenieść się do świata pełnego smoków, syren i innych mitologicznych stworzeń. Czekać będą na nich honorowe pojedynki na Arenie Sabatu, mrożące krew w żyłach przygody, rozgrywane przy podręcznikach RPG, czy wreszcie historie odgrywane na żywo, znane jako LARP.
Nie zabraknie też innych wrażeń! Na miłośników Kultury Dalekiego Wschodu czekać będzie cały blok poświęcony tematyce wschodnioazjatyckiej. Gracze komputerowi i konsolowi będą mogli bawić się przy ponad 100 stanowiskach, przygotowanych z myślą o grach starych i nowych. Bardziej tradycyjni gracze zaś z pewnością znajdą coś dla siebie na strefie gier planszowych i karcianych, zaopatrzonej w ponad 600 tytułów! Oprócz tego na uczestników festiwalu czekać będzie największa w Polsce czytelnia komiksów, strefa karaoke, pokaz cosplay, a także ogrom prelekcji, warsztatów, wystawców i gości specjalnych. Wszystkich atrakcji nie sposób wymienić!
Zmęczeni uczestnicy będą mogli odpocząć oraz rozłożyć swoje materace, śpiwory i karimaty w specjalnej hali przeznaczonej na nocleg. Nie zabraknie też punktów gastronomicznych.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
9/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 6 (Axor, Wiktini, Szymon "Zotxonk" Surowiec, Dawid Kaczor, Marzena „Mavea” Surowiec, Damian "Skillile" Pospieszałowski)