Wrocławski Festiwal Gier Planszowych Gratislavia XX

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Wrocławski Festiwal Gier Planszowych Gratislavia XX. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Wrocławski Festiwal Gier Planszowych Gratislavia XX - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
06.04.2019 - 07.04.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, ul. Hoene Wrońskiego 10 (budynek C-18 Strefa Kultury Studenckiej)
Adres
Bilety:

Bezpłatny

Opis:

To już XX edycja. Dwudziesty raz spotykamy się wspólnie na weekend pełen gier, emocji, zabawy, uśmiechu, drewna, tektury, papiery, plastiku i drewna!
Nie zawiedziemy Was i dopilnujemy, żeby była to edycja wyjątkowa. Zapamiętacie ją na długo mamy nadzieję. Szykujemy dla Was interesującą niespodziankę. Bądźcie cierpliwi, a na pewno się nie zawiedziecie. Będzie to wyjątkowa atrakcja jeśli chodzi o nasz festiwal. A może będzie to więcej atrakcji? Kto wie, musicie poczekać i sami zobaczyć!
Oczywiście nie zawiedziemy Was, przygotujemy również opasłą bibliotekę. Będzie ona tak różnorodna, jak tylko jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić. Dla każdego coś miłego - strategia, zręczność, szybkość, planowanie, knucie, targowanie się i wiele, wiele innych atrakcji przed Wami.
Klasycznie już pojawią się u nas znane i uznane polskie marki planszowe. Będą reklamować swoje produkty, jak również pokazywać gotowe gry. Każdy będzie mógł wyjść z festiwalu ze świeżutkim egzemplarzem gry, która go oczaruje.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10