SerialCon 2019

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem SerialCon 2019. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

SerialCon 2019 - Konwenty Południowe
Inne
Kategoria
29.04.2019 - 03.05.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Rajska 12 (Małopolski Ogród Sztuki)
Adres
Bilety:

Bezpłatne

Opis:

Na wielbicieli telewizyjnych hitów czeka wiele interesujących prelekcji, dyskusji panelowych, warsztatów i wykładów przygotowanych przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. O pracy nad serialami opowiedzą twórcy, zarówno ci stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. A wieczorami w festiwalowych kinach obejrzeć można będzie kultowe jak i premierowe seriale, którym towarzyszyć będą spotkania z twórcami.

 

Pierwsze dwa dni to połączone ze specjalnymi sesjami Q&A projekcje seriali w festiwalowych kinach, a w dniach 1-3 maja oprócz projekcji toczyć się będą tradycyjne dyskusje, prelekcje, warsztaty i spotkania z gośćmi – w kilku równoległych „nitkach programowych”. Nie zabraknie konkursów, a dla osób z dziećmi - kącika dziecięcego. A wszystko to zupełnie bezpłatnie – wystarczy się zarejestrować!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10