Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

SerialCon 2019

SerialCon 2019 - Konwenty Południowe
Data:
29.04.2019 - 03.05.2019
Adres:
Kraków, ul. Rajska 12 (Małopolski Ogród Sztuki)
Kategoria:
Serial
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatne

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Na wielbicieli telewizyjnych hitów czeka wiele interesujących prelekcji, dyskusji panelowych, warsztatów i wykładów przygotowanych przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. O pracy nad serialami opowiedzą twórcy, zarówno ci stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. A wieczorami w festiwalowych kinach obejrzeć można będzie kultowe jak i premierowe seriale, którym towarzyszyć będą spotkania z twórcami.


Pierwsze dwa dni to połączone ze specjalnymi sesjami Q&A projekcje seriali w festiwalowych kinach, a w dniach 1-3 maja oprócz projekcji toczyć się będą tradycyjne dyskusje, prelekcje, warsztaty i spotkania z gośćmi – w kilku równoległych „nitkach programowych”. Nie zabraknie konkursów, a dla osób z dziećmi - kącika dziecięcego. A wszystko to zupełnie bezpłatnie – wystarczy się zarejestrować!

Na tym wydarzeniu spotkasz: