Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Bebok V

Bebok V - Konwenty Południowe
Data:
22.11.2014 - 23.11.2014
Adres:
Bytom, ul. Powstańców Warszawskich 12 (Młodzieżowy Dom Kultury nr 1)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
Poniżej opis wydarzenia wprost ze strony www. Od siebie tylko dodam, że jest to NAJLEPSZY konwent fantastyczny i cykliczny z kategorii małych (do 300 osób). Zapraszam serdecznie i zapewniam, że będą to niezapomniane przeżycia!

Bebok - śląskie dni z grami fabularnymi i planszowymi to dwudniowy konwent dla fanów fantastyki. Celem imprezy jest umożliwienie uczestnikom spędzenia dwóch dni na aktywnym graniu w gry fabularne i gry planszowe. Dodatkowo w programie imprezy planowane są konkursy z nagrodami. Na Beboku nie przewidziano prelekcji, gier LARP i innych pokazów. Bebok to święto fanów gier RPG oraz gier planszowych. Nie ukrywamy, iż wzorujemy się na najlepszych: warszawskiej zjAvie oraz krakowskim Lajconiku. W chwili obecnej udało się nam wypracować własną markę, która jest rozpoznawalna w Fandomie. Głównym celem organizacji Beboka jest stworzenie małej, lokalnej imprezy dla około 200 niezależnych uczestników.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe