Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Game Fest 2. - Pszów 2019

Game Fest 2. - Pszów 2019 - Konwenty Południowe
Data:
27.04.2019
Adres:
Pszów, Romualda Traugutta 1 (Miejski Ośrodek Kultury)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:

5 zł

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

Zapraszamy na drugą edycję GAME FEST-u w pszowskim MOK-u. Tegoroczna impreza jest nie tylko okazją do przeprowadzenia kilku turniejów w najbardziej popularne gry komputerowe, ale także gwarantuje dobrą zabawę dla każdego, kto nas odwiedzi.


Można będzie odwiedzając Strefę Retro zobaczyć i pograć w gry na urządzenia z lat 70,czy też przetestować jak działały takie hity lat 80-tych jak ATARI, ZX SPECTRUM czy AMIGA.
Dla trochę starszych jest to sentymentalna podróż do lat dzieciństwa, zaś dla młodszych kawał historii techniki. Zapraszamy do do stref gier karcianych, planszówek, na stoiska branżowe. Przewidziano także szereg dodatkowych atrakcji, jak pokazy dronów czy aut na zdalne sterowanie.


Jest to impreza nie tylko dla graczy, ale prawie każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Na tym wydarzeniu spotkasz: