Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

VI Festiwal Studiów Azjatyckich

VI Festiwal Studiów Azjatyckich - Konwenty Południowe
Data:
10.05.2019 - 12.05.2019
Adres:
Kraków, ul. Oleandry 2a (Instytut Konfucjusza)
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatne

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Już po raz szósty zapraszamy Was na VI Festiwal Studiów Azjatyckich - jedną z największych imprez o Azji w Polsce! Jest to wyjątkowe wydarzenie, przy tworzeniu którego łączą siły wielcy pasjonaci tego kontynentu - studenci i wykładowcy Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Zapowiada się weekend pełen nietuzinkowych atrakcji, ciekawych prelekcji oraz fascynujących warsztatów, a wszystko to doprawione przepięknymi dekoracjami.
Jeśli szczególnie przypodobaliście sobie kuchnię orientalną albo jeszcze nie mieliście okazji jej skosztować, to niewątpliwie spodoba Wam się degustacja azjatyckich specjałów. Młodszych uczestników zaprosimy do odwiedzenia krainy pełnej niezwykłych stworzeń i tradycji.

Tego dnia będziecie mogli również zapoznać się z szeroką ofertą Studiów Azjatyckich. Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu oferuje kierunki o charakterze interdyscyplinarnym, które pozwalają na wszechstronne i kompleksowe zbadanie tych niezwykłych obszarów, jak również naukę języków. Studenci obecni na Festiwalu chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Na tym wydarzeniu spotkasz: