VI Festiwal Studiów Azjatyckich

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem VI Festiwal Studiów Azjatyckich. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

VI Festiwal Studiów Azjatyckich - Konwenty Południowe
Inne
Kategoria
10.05.2019 - 12.05.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Oleandry 2a (Instytut Konfucjusza)
Adres
Bilety:

Bezpłatne

Opis:

Już po raz szósty zapraszamy Was na VI Festiwal Studiów Azjatyckich - jedną z największych imprez o Azji w Polsce! Jest to wyjątkowe wydarzenie, przy tworzeniu którego łączą siły wielcy pasjonaci tego kontynentu - studenci i wykładowcy Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Zapowiada się weekend pełen nietuzinkowych atrakcji, ciekawych prelekcji oraz fascynujących warsztatów, a wszystko to doprawione przepięknymi dekoracjami.
Jeśli szczególnie przypodobaliście sobie kuchnię orientalną albo jeszcze nie mieliście okazji jej skosztować, to niewątpliwie spodoba Wam się degustacja azjatyckich specjałów. Młodszych uczestników zaprosimy do odwiedzenia krainy pełnej niezwykłych stworzeń i tradycji.

Tego dnia będziecie mogli również zapoznać się z szeroką ofertą Studiów Azjatyckich. Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu oferuje kierunki o charakterze interdyscyplinarnym, które pozwalają na wszechstronne i kompleksowe zbadanie tych niezwykłych obszarów, jak również naukę języków. Studenci obecni na Festiwalu chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Maja)