Legendarium - dzień Tolkiena (odwołany)

Legendarium - dzień Tolkiena - Konwenty Południowe
Kategoria:
Fantastyka
Data:
15.06.2019
Adres:
Starachowice, ul. Radomska 21 (Kino Starachowickiego Cetrum Kultury)
Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Cena:

Senior - 22 zł
Ulgowy - 25 zł
Normalny - 27 zł 

Opis:

KINO Kultura Starachowice zaprasza na wyjątkowe wydarzenie które zaplanowaliśmy specjalnie na okazje wyczekiwanej premiery filmu "Tolkien" reż. Dome Karukoski.

Wydarzeniu towarzyszyć będą wszelakie atrakcje które kojarzy się z konwentami fantastyki! Nie zabraknie sali prelekcyjnej, konkursów, cosplayu, sesji RPG, pękatego games roomu (sala gier planszowych) gdzie królować będą gry powiązane z uniwersum Tolkiena, a także stoiska z tematycznymi gadżetami. Finał zwieńczy oczywiście wspólny premierowy seans filmu, na który wszyscy czekamy :)

O samym filmie:
“Tolkien” ukazuje kluczowe lata z życia młodego pisarza, który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem, gdzie odnajduje przyjaźń, miłość i artystyczną inspirację wśród innych podobnych sobie indywidualistów. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie „drużyny” staje pod znakiem zapytania, a zdobyte doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnego cyklu powieści o „Władcy pierścieni”. W rolach głównych: Nicholas Hoult i Lily Collins, reżyseria: Dome Karukoski („Stary człowiek i może”).

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10