Legendarium - dzień Tolkiena (odwołany)

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Legendarium - dzień Tolkiena. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Legendarium - dzień Tolkiena - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
15.06.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Starachowice, ul. Radomska 21 (Kino Starachowickiego Cetrum Kultury)
Adres
Bilety:

Senior - 22 zł
Ulgowy - 25 zł
Normalny - 27 zł 

Opis:

KINO Kultura Starachowice zaprasza na wyjątkowe wydarzenie które zaplanowaliśmy specjalnie na okazje wyczekiwanej premiery filmu "Tolkien" reż. Dome Karukoski.

Wydarzeniu towarzyszyć będą wszelakie atrakcje które kojarzy się z konwentami fantastyki! Nie zabraknie sali prelekcyjnej, konkursów, cosplayu, sesji RPG, pękatego games roomu (sala gier planszowych) gdzie królować będą gry powiązane z uniwersum Tolkiena, a także stoiska z tematycznymi gadżetami. Finał zwieńczy oczywiście wspólny premierowy seans filmu, na który wszyscy czekamy :)

O samym filmie:
“Tolkien” ukazuje kluczowe lata z życia młodego pisarza, który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem, gdzie odnajduje przyjaźń, miłość i artystyczną inspirację wśród innych podobnych sobie indywidualistów. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie „drużyny” staje pod znakiem zapytania, a zdobyte doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnego cyklu powieści o „Władcy pierścieni”. W rolach głównych: Nicholas Hoult i Lily Collins, reżyseria: Dome Karukoski („Stary człowiek i może”).

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10