Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Fantastyczny Weekend - IV edycja

Fantastyczny Weekend - IV edycja - Konwenty Południowe
Data:
06.04.2019 - 07.04.2019
Adres:
Siemianowice Śląskie, ul.Elizy Orzeszkowej 12 (Park Tradycji)
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatne

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

W dniach 6-7 kwietnia (godz. 12.00 – 20.00) jak zawsze będzie można grać do woli w gry planszowe wszelkiego rodzaju. Od prostych i sympatycznych gier dla dzieci, po rozbudowane tytuły dla doświadczonych graczy!
Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji!
W pierwszym dniu odwiedzi nas Legion 501, czyli będzie możliwość spotkania postaci z gwiezdnej sagi. Odbędzie się konkurs wiedzy o grach (z lekkim przymrużeniem oka), turnieje dla dzieci („Pędzące żółwie”, „Goblety”), projekcja filmowa, escape room.
W drugim dniu SCK – Park Tradycji będzie pełen magii i czarodziejów. Odbędzie się projekcja filmowa, szkoła magii dla dzieci a także – pokaz iluzjonistyczny!

Na tym wydarzeniu spotkasz: