Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

ConFiction 2019

ConFiction 2019 - Konwenty Południowe
Data:
16.08.2019 - 18.08.2019
Adres:
Kraków, Galicyjska 9 (EXPO Kraków)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bilet Sleep-Room - 10zł
Bilety jednodniowe: 
Piątek - 30zł
Sobota - 35zł
Niedziela - 30zł
Bilet trzydniowy - 60zł

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Cześć! Jeżeli jesteś fanem szeroko rozumianej popkultury – czekasz na premierę Avengers: Endgame, nowego sezonu Gry o Tron czy Stranger Things lub planujesz weekend z planszówkami, a na Twojej półce z książkami znajdują się dzieła Sapkowskiego, to jesteś w dobrym miejscu! 

Już 16,17 i 18 sierpnia tego roku w Expo Kraków będziecie mieli okazję spotkać twórców, dziennikarzy i masę osób kochających to samo – dzieła popkultury w najlepszym wydaniu.

Na Confiction zaprezentujemy Wam twórców popkultury w taki sposób, abyście mogli bezpośrednio do nich dotrzeć, zapytać o co tylko chcecie! 

Na festiwalu zagracie również w gry planszowe – wyjaśnimy Wam te najciekawsze! – i gry fabularne – ze swoimi przyjaciółmi lub polecanymi Mistrzami Gry – a także w gry na urządzeniach mobilnych – szykujemy dla Was specjalną strefę w tym temacie.

Najmłodszych fanów zaprosimy do Strefy Dziecięcej, gdzie wezmą udział w warsztatach, poznają autorów i ilustratorów oraz ich prace.  

Na Confiction zagłębicie się w ogromny świat sieci połączeń między literaturą, komiksem i kinematografią – posłuchacie zarówno aktorów, jak i scenarzystów, pisarzy i rysowników.

Wszystkich tych, którzy tęsknie spoglądają na kraje dalekiego wschodu zapewniamy, że i dla nich szykujemy wyjątkowe atrakcje! Nie zabraknie również wystaw, figur i modeli, dzięki którym będziecie mogli z bliska przyjrzeć się fantastycznym postaciom czy oryginalnym arcydziełom.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe