ConFiction 2019

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem ConFiction 2019. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

ConFiction 2019 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
16.08.2019 - 18.08.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, Galicyjska 9 (EXPO Kraków)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Bilet Sleep-Room - 10zł
Bilety jednodniowe: 
Piątek - 30zł
Sobota - 35zł
Niedziela - 30zł
Bilet trzydniowy - 60zł

Opis:

Cześć! Jeżeli jesteś fanem szeroko rozumianej popkultury – czekasz na premierę Avengers: Endgame, nowego sezonu Gry o Tron czy Stranger Things lub planujesz weekend z planszówkami, a na Twojej półce z książkami znajdują się dzieła Sapkowskiego, to jesteś w dobrym miejscu! 

Już 16,17 i 18 sierpnia tego roku w Expo Kraków będziecie mieli okazję spotkać twórców, dziennikarzy i masę osób kochających to samo – dzieła popkultury w najlepszym wydaniu.

Na Confiction zaprezentujemy Wam twórców popkultury w taki sposób, abyście mogli bezpośrednio do nich dotrzeć, zapytać o co tylko chcecie! 

Na festiwalu zagracie również w gry planszowe – wyjaśnimy Wam te najciekawsze! – i gry fabularne – ze swoimi przyjaciółmi lub polecanymi Mistrzami Gry – a także w gry na urządzeniach mobilnych – szykujemy dla Was specjalną strefę w tym temacie.

Najmłodszych fanów zaprosimy do Strefy Dziecięcej, gdzie wezmą udział w warsztatach, poznają autorów i ilustratorów oraz ich prace.  

Na Confiction zagłębicie się w ogromny świat sieci połączeń między literaturą, komiksem i kinematografią – posłuchacie zarówno aktorów, jak i scenarzystów, pisarzy i rysowników.

Wszystkich tych, którzy tęsknie spoglądają na kraje dalekiego wschodu zapewniamy, że i dla nich szykujemy wyjątkowe atrakcje! Nie zabraknie również wystaw, figur i modeli, dzięki którym będziecie mogli z bliska przyjrzeć się fantastycznym postaciom czy oryginalnym arcydziełom.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0.5/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 5 (Gerard „Alchelor” Vetinari, Edyta „Simi” Vetinari, Jom16789, Kapitan Fandom, Fałek)