Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Twierdza 2019 Festiwal Fantastyki

Twierdza 2019 Festiwal Fantastyki - Konwenty Południowe
Data:
06.09.2019 - 08.09.2019
Adres:
Giżycko, ul. Turystyczna 1 (Twierdza Boyen)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Karnety dostępne do 1 Sierpnia: 
Karnet normalny - 35 zł
Karnet ulgowy - 25zł
Karnet rodzinny - 80zł

Karnety dostępne do 24 Sierpnia: 
Karnet normalny - 40 zł
Karnet ulgowy - 30 zł
Karnet rodzinny - 90 zł

Karnety dostępne do 6 Września: 
Karnet normalny - 45 zł
Karnet ulgowy - 35 zł
Karnet rodzinny - 100 zł

Karnety w dniu imprezy:
Karnet normalny - 50 zł
Karnet ulgowy - 35 zł
Karnet rodzinny - 110 zł

Bilety jednodniowe od 24 Sierpnia:
Piątek (normalny): 25 zł
Piątek (ulgowy): 18 zł
Piątek (rodzinny): 60 zł
Sobota (normalny): 35 zł
Sobota (ulgowy): 25 zł
Sobota (rodzinny): 80 zł
Niedziela (normalny): 25 zł
Niedziela (ulgowy): 18 zł
Niedziela (rodzinny): 60 zł

Karnety i bilety dla mieszkańców powiatu Giżyckiego i Giżycka:
Karnet normalny: 35 zł
Karnet ulgowy: 25 zł
Karnet rodzinny: 80 zł
Piątek (normalny): 18 zł
Piątek (ulgowy): 13 zł
Piątek (rodzinny): 42 zł
Sobota (normalny): 25 zł
Sobota (ulgowy): 18 zł
Sobota (rodzinny): 55 zł
Niedziela (normalny): 18 zł
Niedziela (ulgowy): 13 zł
Niedziela (rodzinny): 42 zł

Przewidywana liczba uczestników:
1000-2000
Ocena:
0/10
Opis:

Piąta edycja festiwalu, który ma do dyspozycji niezwykły zabytkowy obiekt z XIX wieku: Twierdzę Boyen. Miejsce pełne zakamarków, wałów, umocnień i zróżnicowanych wysokości terenu tworzy niepowtarzalny klimat, w którym wszelkiego rodzaju gry nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Już samo siedzenie w klimatycznej Karczmie zabierze Was w podróż do innych uniwersów. Na festiwalu znajdziecie blok RPG, LARP, konkurs AlterEgo Twierdza: cosplay i projekty strojów – tym razem z nagrodą publiczności; blok literacki: spotkania z autorami, spotkania ze sławami fantastyki, blok popkulturowy: spotkania, panele dyskusyjne i pokazy z udziałem reżyserów i aktorów; blok artystyczny: sesje zdjęciowe i wystawy; potężny Games Room (planszówki, karcianki); gry terenowe, prelekcje; blok warsztatowy; projekcje filmów niezależnego kina związanego z fantastyką; strefę fantastycznych wystawców z ich niepowtarzalnym asortymentem. Wieczory spędzicie przy ogniskach lub w klimatycznej karczmie – z której będzieci mogli obserwować sobotnie koncerty.
Na Twierdzy znajdziecie także Fantasmagorium: przestrzeń, gdzie fantastykę poczujecie wszystkimi zmysłami. To miejsce łączące krainę fantasy, a a niej tor wiedźmiński, wioskę tolkienowską i kawiarnię z 1001 nocy oraz Bitwę RagnarOK! – gdzie wcielicie się w postać średniowiecznego wojownika. Znajdziecie tu postnuklearną Zonę ze Stalkerami oraz tor taktyczny. Dla odważnych będzie dostępna prawdziwa strzelnica. Najmłodsi w Szkrabstrefie będą się doskonale bawić pod opieką naszych animatorów i w trakcie przygotowanych dla nich konkursów. Dla wszystkich posiadaczy karnetów przygotowaliśmy bezpłatny sleeproom. Twierdza gości u siebie wszystkie nurty fantastyki i wszystkie możliwe uniwersa! Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe