Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Copernicon 2019

Copernicon 2019 - Konwenty Południowe
Data:
13.09.2019 - 15.09.2019
Adres:
Toruń, Fosa Staromiejska 1A(Kolegium Maius), Fryderyka Chopina 12/18(Wydział Matematyki i Informatyki UMK), zaułek Prosowy 1 (I Liceum Ogólnokształcące), Juliusza Słowackiego 8 (Wojewódzka Biblioteka Publiczna), rynek Staromiejski 6 (Centrum Kultury Dwór Artusa)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Możliwa do zakupu w przedsprzedaży jest jedynie pełna, trzydniowa akredytacja w specjalnej cenie 70 zł.

Sprzedaż w trakcie imprezy:
Pełna akredytacja – 80 zł
piątek – 40 zł
sobota – 50 zł
niedziela – 30 zł

Przewidywana liczba uczestników:
2000-5000
Ocena:
0/10
Opis:

3 dni, dziesiątki gości, setki godzin programu i tysiące uczestników. Copernicon to cykliczna impreza dla osób interesujących się fantastyką, grami i popkulturą, odbywająca się od 2010 roku w Toruniu. To festiwal otwarty, z atrakcjami rozsianymi po pięknej, zabytkowej toruńskiej starówce. Programowi bogatemu w prelekcje, konkursy, gry i panele dyskusyjne towarzyszą duża strefa targowa, pełna wyjątkowych wystawców z całej Polski, kolorowe pochody cosplayerów, pokazy Fire Show oraz inne atrakcje dodatkowe, zmieniające Copernicon w autentyczny Karnawał Wyobraźni

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe