Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Pixel Heaven Games Festival & More 2019

Pixel Heaven Games Festival & More 2019 - Konwenty Południowe
Data:
17.05.2019 - 19.05.2019
Adres:
Warszawa, ul. Włościańska 52 (Stara zajezdnia autobusowa)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bilet trzydniowy (ograniczona ilość do 150 biletów) - 60 zł
Bilet trzydniowy - 70zł
Bilet jednodniowy - 40zł

Przewidywana liczba uczestników:
1000-2000
Ocena:
0/10
Opis:

Zero łzawej melancholii! Liczy się tylko 8-bitowa krew spływająca po ścianach i niezależny gamedev! Pixel Heaven Games Festival & More to największe w Polsce i jedno z największych w Europie corocznych wydarzeń dedykowanych branży gier wideo, na które składają się m. in. konferencja Pixel Connect, wystawa Indie Basement oraz konkurs Pixel Awards Europe. To także unikalna otoczka, gdzie doskonale odnajdują się gracze i osoby, które pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośnicy komiksów, gier planszowych i klimatów retro lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Każda edycja to znakomici goście specjalni i atrakcje, jakich nie da się doświadczyć podczas żadnej innej imprezy w Polsce. W roku 2019 odbędzie się 7. edycja wydarzenia. Organizatorem Pixel Heaven jest wydawca magazynu PIXEL oraz serwisu www.pixelpost.pl.

Na tym wydarzeniu spotkasz: