Hikari 2019

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Hikari 2019. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Hikari 2019 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Manga & Anime
Kategoria
30.08.2019 - 01.09.2019
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, ul. Brandstaettera 1 (Szkoła Podstawowa nr 83 „Łejery” )
Adres
Bilety:

Przedsprzedaż: 
Bilet trzydniowy - 35zł
VIP - 100zł

Opis:

Hikari (jap. "światło") to wyjątkowy konwent fanów kultury azjatyckiej, łączący kulturę popularną i wysoką, z Japonii, Chin i Korei - fani animacji, kuchni azjatyckiej, cosplayu, gier wideo czy planszowych na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Spotkaj się ze znajomymi lub poznaj nowe osoby o podobnych zainteresowaniach i weź udział w konkursach z nagrodami, zedrzyj gardło przy karaoke, zanurz się w wirtualnej rzeczywistości VR, podziwiaj konkurs cosplay czy pokazy sztuki walki i tradycyjnych azjatyckich tańców na profesjonalnej scenie teatralnej, posłuchaj uczonych - jest w czym wybierać! ;)

Wydarzenie trwa aż trzy dni i odbywa się w imponującej lokalizacji w samym centrum Poznania! Szkoła Łejery prócz świetnie wyposażonych pomieszczeń, pięknych sal, korytarzy i zachwycającego zaplecza technicznego Sceny Wspólnej, może pochwalić się fantastycznymi terenami zielonymi wokół i sąsiedztwem parku Cytadela. Jest to świetny motyw do sesji zdjęciowych i spotkań, ale również dobre miejsce na odpoczynek. Musicie to zobaczyć! :D

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 4 (Amedoll, Tora, Maja, Fałek)