Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

SkierCon 2019

SkierCon 2019 - Konwenty Południowe
Data:
26.07.2019 - 28.07.2019
Adres:
Skierniewice, ul. Działkowa 10 (ZS nr. 3 Ekonomik im. Wisławy Szymborskiej)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Akredytacja za pełne trzy dni konwentu: 20,00 zł
Akredytacja na samą niedzielę: 10,00 zł
Dzieci do lat 10 wchodzą na konwent za darmo
Nie ma możliwości wykupienia akredytacji na samą sobotę lub na sam piątek.

Przewidywana liczba uczestników:
500-1000
Ocena:
0/10
Opis:

SkierCon to dynamicznie rozwijający się konwent fantastyczny, urzekający miłym fandomowemu sercu połączeniem małego, lokalnego wydarzenia, wakacyjnej fiesty oraz nowoczesności rozwiązań logistycznych i organizacyjnych.


Przez ostatnie lata był czas przywyknąć, że w drugiej połowie lipca czasoprzestrzeń się zakrzywia i nagle mamy SkierCon! Jest to czas oddawania się swoim pasjom, poznawania interesujących ludzi, świetnej zabawy i permanentnego niewyspania. To prawdziwe święto fantastyki i jej miłośników. Każdy pasjonat w stopniu ucznia, czeladnika, czy mistrza znajdzie tu coś dla siebie.

Na tym wydarzeniu spotkasz: