Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Weekend z Japonią „Ikigai”

Weekend z Japonią „Ikigai” - Konwenty Południowe
Data:
06.07.2019 - 07.07.2019
Adres:
Rzeszów, ul. Osmeckiego 51 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Wejście na wydarzenie jest darmowe, robimy to od fanów dla fanów, poświęcając swój czas jak i również własne pieniądze, dlatego przy rejestracji będzie możliwość pozostawienia darowizny (oczywiście jeśli tylko chcesz - zostawiasz tyle ile uważasz za słuszne). Jako organizacja non-profit całość zebranych pieniędzy przeznaczamy na pokrycie kosztów organizacyjnych

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
9.8/10
Opis:

Weekendy z Japonią to inicjatywa stworzona przez członków stowarzyszenia Ikigai, której głównym celem, a zarazem największą przyjemnością jest rozwijanie w ludziach pasji do Japonii. Nie ważne czy jesteś fanem Japonii jako kraju, anime, mangi, gier czy cosplayu u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Duża ilość paneli tematycznych, godzinne dyskusje na interesujące was tematy, konkursy, warsztaty, gry oraz zabawy integracyjne - wszystko po to, aby stworzyć rodzinną atmosferę, gdzie wszyscy dobrze się bawią, nikt nikogo nie osądza i gdzie każdy może być tym kim pragnie. "Ikigai" to filozofia odnajdywania sensu swojego życia i my naszego ikigai doszukujemy się w dawaniu części siebie innym. Wychodzimy wam naprzeciw, wyciągamy do was nasze ręce i zapraszamy na pokład. Chcemy wam pokazać jak wiele dobrego otrzymaliśmy w życiu dzięki temu co Japonia nam oferuje i czego nas uczy.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe