Weekend z Japonią „Ikigai”

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Weekend z Japonią „Ikigai”. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Weekend z Japonią „Ikigai” - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
06.07.2019 - 07.07.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Rzeszów, ul. Osmeckiego 51 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Wejście na wydarzenie jest darmowe, robimy to od fanów dla fanów, poświęcając swój czas jak i również własne pieniądze, dlatego przy rejestracji będzie możliwość pozostawienia darowizny (oczywiście jeśli tylko chcesz - zostawiasz tyle ile uważasz za słuszne). Jako organizacja non-profit całość zebranych pieniędzy przeznaczamy na pokrycie kosztów organizacyjnych

Opis:

Weekendy z Japonią to inicjatywa stworzona przez członków stowarzyszenia Ikigai, której głównym celem, a zarazem największą przyjemnością jest rozwijanie w ludziach pasji do Japonii. Nie ważne czy jesteś fanem Japonii jako kraju, anime, mangi, gier czy cosplayu u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Duża ilość paneli tematycznych, godzinne dyskusje na interesujące was tematy, konkursy, warsztaty, gry oraz zabawy integracyjne - wszystko po to, aby stworzyć rodzinną atmosferę, gdzie wszyscy dobrze się bawią, nikt nikogo nie osądza i gdzie każdy może być tym kim pragnie. "Ikigai" to filozofia odnajdywania sensu swojego życia i my naszego ikigai doszukujemy się w dawaniu części siebie innym. Wychodzimy wam naprzeciw, wyciągamy do was nasze ręce i zapraszamy na pokład. Chcemy wam pokazać jak wiele dobrego otrzymaliśmy w życiu dzięki temu co Japonia nam oferuje i czego nas uczy.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Axor)