Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Sakurakon Online (odwołany)

Sakurakon Online - Konwenty Południowe
Data:
29.05.2021 - 30.05.2021
Adres:
Internet
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Aaah, ale słoneczko przyjemnie grzeje...
Nie dość, że niedawno była majówka, to jeszcze Sakurakon, tyle zabawy w tym maju! Zobaczmy czy przygotowania idą jak trzeba. Pomyślmy... Słońce? Inaczej się nie da. Zielona, miękka trawa i drzewa dające cień? Koniecznie. Kocyki? Ba. Jedzonko? Mniam. Zabawa? Jeszcze jaka! Ale się zapowiada ciekawy konwent :3 Może znowu padnie rekord frekwencji?
Zapraszamy na Sakurakon VIII – dwudniowy konwent miłośników sztuki i kultury japońskiej. Jesteśmy z Wami już od ponad 7 lat i zapewniamy – na pewno nie będziecie się nudzić! Dlaczego? Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Ciekawe panele, twórcze warsztaty, pomysłowe konkursy, cieszące oko stroje oraz przeróżne gry i zabawy. Przyjdź, zobacz - nie pożałujesz!
Czeka na Was fantastyczna atmosfera i znany naszym stałym bywalcom przyjazny fandom Kraju Kwitnącej Wiśni oraz dzielna ekipa Opolskiej Mangowej Alternatywy.

Na tym wydarzeniu spotkasz: