Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

***Artykuł sponsorowany***

Choć w dzisiejszym świecie coraz powszechniejsze stają się różne sposoby spędzania wolnego czasu przy komputerze, czy to gry online, czy strategie i strzelanki, gry planszowe wciąż są jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu w miłym towarzystwie w weekendowy wieczór. Dziś przyjrzyjmy się najlepszym grom planszowym roku 2021 i lat poprzednich.

Odsłony: 27

***Artykuł sponsorowany***

Branża gier karcianych i stołowych przeżywa w ostatnich latach twórczy renesans, a coraz bardziej wyrafinowane gry stołowe i karciane zdobywają zaskakująco szeroką publiczność, absolutnie tak samo jak gry kasynowe darmowe. Ale jeśli w kasynach wszystko jest oczywiste, to dlaczego gry stołowe i karciane znów stały się popularne?

Odsłony: 61

Pojawianie się bohaterów ze świata Marvela w zestawach klocków LEGO® nie jest niczym nowym – obecne są w ofercie nieprzerwanie od dekady. Jakie komplety z tej linii przygotował producent klocków na 2021 rok, zwłaszcza dla nieco starszych fanów?

figurka klocki spider man

Odsłony: 38

***Artykuł sponsorowany***

Od wielu lat bardzo dużym powodzeniem cieszą się wycieczki organizowane przez biura podróży. To trochę jak darmowe gry hazardowe automaty hot spot w kasynach, gdzie mamy wszystko na gotowe. To bardzo wygodne, oszczędzające czas. Czy jednak warto organizować wyjazd na własną rękę?

Odsłony: 37

***Artykuł sponsorowany***

Spacer w lesie należy do jednych z bardziej relaksujących sposobów spędzania czasu. Wdychanie świeżego powietrza, stąpanie po ziemi, zapach drzew, szelest liści, wszystko to potrafi wprowadzić nas w dobry nastrój. Równie skutecznie poprawi nam humor bonus bez depozytu, lecz do tego potrzebujemy dostępu do internetu. To raczej bezpieczne zajęcie, choć nasz spacer może skończyć się nieproszonymi gośćmi na naszym ciele. Przekonajmy się, jak można odstraszyć kleszcze, których jest pełno w leśnych gęstwinach?

Odsłony: 40

***Artykuł sponsorowany***

Przed nami powoli jesień, choć ostatnie dni sierpnia już pokazują za oknem, że może być ona bliżej. Będzie to zatem czas na bonus za rejestracje w kasynie czy też gry na komputerze. Akurat we wrześniu ukaże się sporo ciekawych tytułów, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu graczowi. Prezentujemy zatem najlepsze według nas premiery tego miesiąca.

Odsłony: 30

***Artykuł sponsorowany***

Każdy dzień składa się z tych samych godzin i minut, a każda z nich jest niepowtarzalna i cenna. Na co dzień zapominamy o tym, nie odczuwamy całym sobą bycia w tu i teraz, bo nasz umysł błądzi gdzieś lub jest zajęty zadaniami do wykonania. Można jednak samemu stworzyć sobie okazję do zatrzymywania się np. zacząć celebrować moment dnia, jakim jest picie herbaty. Odkąd są darmowe gry hazardowe, może to być utrudnione, gdyż potrafią one skutecznie pochłonąć nasz wolny czas. Zobaczmy, czy spożywanie herbaty może coś zmienić?

Odsłony: 34

Pandemia koronawirusa sporo zmieniła w naszych życiach. Zamiast podróżować, chodzić do kina czy na siłownię wybieraliśmy darmowe gry automaty, Netfliksa czy też kursy online. Jednak powoli świat zaczyna wracać do normalności. Przykładem tego są podróże międzynarodowe. Możliwe są one bez większych przeszkód dzięki paszportowi szczepionkowemu. Czy jest to jednak uczciwe rozwiązanie?

Odsłony: 37

***Artykuł sponsorowany***

Z polskim kinem wojennym jest trochę jak z kasynem oferującym automaty do gier online. Takich gier polskiej produkcji jest niestety bardzo mało, co ma również odzwierciedlenie w kinotece wojennej naszego kraju. Mimo wszystko postanowiliśmy wybrać kilka tytułów, które mogą zainteresować miłośników II wojny światowej.

Odsłony: 47

***Artykuł sponsorowany***

Od niejednego lekarza, czy też psychologa możemy usłyszeć, że kontakt z ekranem przez dłuższy czas zawsze wpływa negatywnie na zdrowie dzieci. Z drugiej strony trudno jest ograniczyć dostęp do telewizji albo internetu poprzez telewizory, telefony albo tablety, czy też komputery osobiste. Dzieci już od najmłodszych lat mają kontakt z treściami w ten sposób przekazywanymi. O ile oczywiście dorośli wiedzą, że seriale albo gry, czy też gra ruletka online w zwiększonej dawce mogą negatywnie oddziaływać na nasz układ neurologiczny, to maluchy raczej nie zwracają na to uwagi. Pojawiają się jednak też głosy wśród neurobiologów stawiające diagnozę, nie tak znowu pesymistyczną w badaniu tego zjawiska. Czy więc rzeczywiście permanentny dostęp do sieci, z którego po prostu nie możemy się już „wymiksować”, jest aż tak bardzo destrukcyjny dla młodych mózgów?

Odsłony: 45