Różnorodność planszówek dostępnych na rynku sprawia, że w kategorii gier tego typu każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej najciekawsze propozycje, które idealnie sprawdzą się jako dodatkowa atrakcja na czas długich wieczorów w gronie najbliższych znajomych!

***Post sponsorowany***

Macie już plany na długi weekend czerwcowy❓

Jeśli nie, wpadnijcie do Lublina na I edycję Festiwalu Spotkań Kultur Akira! 🎊

Czekają na Was atrakcje związane z kulturą azjatycką, w tym prelekcje, warsztaty, koncerty, konkurs cosplay, oraz zupełnie darmowa Otwarta Strefa Programowa, gdzie znajdziecie naszych wystawców oraz stoiska z jedzeniem🥢. Oprócz festiwalu, w ten sam weekend odbywa się Noc Kultury, podczas której możecie korzystać z dodatkowych atrakcji!

Przyjdźcie i bawcie się razem z nami na FESTIWALU SPOTKAŃ KULTUR AKIRA! 🩷

Bilety: https://akiracon.pl/bilety/

akira2024 post sponsorowany

***Artykuł sponsorowany***

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedno z najbardziej wyczekiwanych i cenionych dzieł w świecie gier wideo. Od momentu premiery w 2015 roku zyskała ona ogromną popularność, nie tylko ze względu na bogatą fabułę i wciągający świat, ale także dzięki imponującej oprawie wizualnej. Jednakże, pomimo jej fenomenalnego sukcesu, gra nie uniknęła pewnych problemów z optymalizacją na różnych platformach. W niniejszym artykule przeprowadzimy analizę optymalizacji Wiedźmina 3 na różnych urządzeniach, zwracając uwagę na różnice w wydajności i jakości grafiki.

***Artykuł sponsorowany***

Puder to bardzo popularny kosmetyk wśród kobiet. Jest wiele rodzajów pudru dostosowanych do różnych typów skóry. W końcu każda z pań ma inny rodzaj cery. Jak dobrać puder do twarzy? Czym się charakteryzują właściwości matujące pudru? Do jakiej cery nadaje się puder rozświetlający i pudry mineralne? Które pudry dobrze nadają się do utrwalenia makijażu? Odpowiadamy w naszym artykule!

Przy nagrywaniu czy przechowywaniu filmów w jakości 4K lub Full HD duże znaczenie ma wybór odpowiedniej karty pamięci. Wysoka rozdzielczość materiałów wideo wymaga stosowania nośników pamięci o dużej prędkości zapisu i sporej pojemności. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć.

Wielu entuzjastów komiksów Marvela zastanawia się, od czego zacząć swoją przygodę z tym bogatym uniwersum superbohaterów. Nie jest to łatwe zadanie, biorąc pod uwagę rozmach i różnorodność serii oraz postaci. Jednak właściwa kolejność czytania może znacząco ułatwić ten proces i umożliwić lepsze zrozumienie historii oraz rozwoju bohaterów. Przygotuj się na podróż przez czas i przestrzeń Marvela, podążając za naszym przewodnikiem!

W programie koncertu symfoniczne aranżacje muzyki z popularnych gier: World of Warcraft, TES: Skyrim, Dota 2, World of Tanks, Dark Souls, Mortal Kombat, Assassin's Creed II-III, Metal Gear Solid 2, Killzone , Heroes of Might and Magic III, Undertale, Lineage II, Civilization IV, Overwatch,Witcher. Koncert prezentowany przez Alliance Orchestra, zespół rockowy oraz chór. 26 stycznia  Auditorium Maximum w Krakowie.

Bilety https://bilety.io/0MSv2

video game symphony

Artykuł sponsorowany

Święta Bożego Narodzenia to okres, gdy wiele osób zastanawia się, jaki prezent wybrać dla swojej mamy, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Jednym z niezwykle wartościowych i osobistych prezentów jest książka.

***Artykuł sponsorowany***

Ethereum zajmuje drugie miejsce w rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Wyprzedza go tylko bitcoin, niekwestionowany lider rynku.

Zwolennicy ETH zwierzą, że moneta ma szeroki wachlarz zastosowań, ogromną wewnętrzną wartość i zapewnia inwestorom wyjątkowe możliwości zarobku.

***Artykuł sponsorowany***

Chcąc sprzedać bilety na dane wydarzenie, nie wystarczy tylko przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej. Trzeba też wprowadzić nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na dotarcie do większej grupy potencjalnych klientów i tutaj bardzo dobrze sprawdzi się system sprzedaży biletów online Going.