Paradox Cafe

Adres:
Warszawa, Mordechaja Anielewicza 2
Kategoria:
Gry planszowe
Ocena:
0/10
Linki:
Godziny otwarcia:

10:00-00:00

Paradox Cafe - Konwenty Południowe
Opis:

PARADOX CAFE powstał w grudniu 2003 roku jako jedyne takie miejsce w stolicy. Klubokawiarnia i sklep skupia wokół siebie warszawskie środowisko osób związanych z szeroko pojętym nurtem fantastyki. Jest to miejsce dla ludzi ciekawych i wszechstronnych, młodych duchem, a nie tylko wiekiem.

PARADOX CAFE to miejsce spotkań miłośników fantastyki, od fantastyki naukowej i fantasy, po horror i anime. Przychodzą tu wielbiciele literatury i filmu, hobbyści i gracze, ale też dyrektorzy firm, pracownicy naukowi, artyści. Nasze miejsce odwiedza co miesiąc ponad tysiąc osób, a codziennie dochodzą nowe. Bez względu na wiek, wykonywany zawód i pozycję społeczną naszych gości łączy jedno: MIŁOŚĆ DO FANTASTYKI

W kawiarni znajduje się największa w Warszawie czytelnia książek fantastycznych zarówno twórców polskich jak i zagranicznych.To ponad 3000 woluminów, które w dużej części pochodzą ze zbiorów stowarzyszenia RASSUN.

Wielu klientów odwiedza PARADOX CAFE właśnie po to, by zagłębić się w lekturze ulubionej książki. A wszystko to w atmosferze kawiarnianego rozleniwienia, na miękkich kanapach, przy wyśmienitej kawie, czy kuflu piwa.