Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Padbar

Adres:
Wrocław, Kazimierza Wielkiego 1
Kategoria:
Gry elektroniczne
Ocena:
0/10
Linki:
Godziny otwarcia:
Pn-Śr - 18:00-00:00
Cz - 18:00-02:00
Pt-Sb - 18:00-03:00
Nd - 17:00-00:00
Padbar - Konwenty Południowe
Opis:

To nie jest typowy bar gdzie się tylko siedzi i pije piwo, ale miejsce, gdzie zawsze są moi znajomi, gdzie nie wrastam w kanapę tylko przemieszczam się pomiędzy konsolami. Gdzie mam możliwość wygrania w Makao z uroczą barmanką i przegrania w Tekkena z nowo-poznaną osobą. To jest właśnie Padbar.

Teoretycznie ta wypowiedź idealnie oddaje klimat panujący w Padbarze i pisanie czegoś więcej nie miałoby sensu, jednak Padbar to coś więcej niż zwykły bar. Wyobraź sobie, że przekraczasz progi coctail baru i witasz się ze znajomymi. Zaglądasz do karty i wybierasz jeden z ponad dwudziestu różnych drinków – Peach on the Beach, Kortana, GTA London czy Gramy na Maxa. Następnie dosiadasz się do grających już osób, łapiesz za pada i dołączasz do gry. Nagle zupełnie nie znane Ci osoby stają się „kumplami od Blura, Guitar Hero, Pro Evo czy Tekkena”. Drink się kończy więc sięgasz po jedno z szerokiej gamy piw i siadacie przy grach tradycyjnych. Rozdygotane ze zdenerwowania ręce nie pozwalają wyciągnąć wszystkich klocków w grze Jenga, natomiast zmysł ekonomiczny pozwala wybudować hotele w Monopolu. Nagle w drzwiach pojawiają się dziewczyny, z którymi wczoraj mieliśmy okazję pograć w Mortal Kombat i New Super Mario Bros. Podchodzą do baru, zamawiają dzban piwa, witają się z nami i pytają – „to jak, zagrasz ze mną?”.

Padbar to także turnieje i rywalizacja. Nie ma lepszego uczucia niż rozgrywka twarzą w twarz z bardzo dobrymi graczami. Serce wówczas mocniej przyspiesza natomiast nagrody sprawiają, że na prawdę chcemy wygrać! Wieczór panieński przy Dance Central 2 lub kawalerski przy Pro Evolution Soccer i DJ Hero przejdą do historii jako te oryginalne i wyjątkowe. Promujemy granie w gry konsolowe i planszowe, dzięki czemu możecie u nas sprawdzić wiele tytułów jeszcze przed premierą. Organizujemy również, wraz z najważniejszymi wydawcami gier w Polsce, premiery największych tytułów. Nocne granie czy impreza w klimacie westernowym lub greckim, to właśnie charakteryzuje Padbar.

Można mówić o nas wiele, natomiast najlepszą rekomendacją będą komentarze. Wejdź a polubisz!