Termin nadsyłania prac na Konkurs Teledysków Anime - KTA został oficjalnie przesunięty do 15 lipca :-). Więcej info poniżej:

„Konkurs Teledysków Anime 2014 - zgłoszenia do 15.07.2014
W tym roku odbywa się wskrzeszona edycja polskiego Konkursu Teledysków Anime. Po 4 latach przerwy scena wygląda znacznie inaczej, dlatego postanowiliśmy zmienić trochę regulamin i przedłużyć termin zgłoszeń. Chcemy, aby uczestników było jak najwięcej, ponieważ wiemy, jak startowanie w takim konkursie pomaga rozwijać swoje umiejętności i tworzyć lepsze klipy AMV.
Wasze polskie klipy AMV możecie zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.07.2014 włącznie. Później przeprowadzimy publiczne głosowania i prezentacje teledysków, które wyłonią zwycięzców. Wszystkie klipy będą prezentowane na krakowskim konwencie B6, gdzie zorganizowana będzie sala AMV poświęcona tegorocznym zawodom oraz całej scenie teledysków anime.
Jednocześnie aby zgłosić klip, wystarczy, że nam prześlesz plik swojego teledysku po wcześniejszym kontakcie mailowym. Więc jeżeli masz pracę i do tej pory widniała ona tylko na YouTube, to daj sobie szansę - zgłoś klip i daj go ujrzeć większej rzeszy ludzi! .
Serdecznie zapraszamy!
Organizacja KTA2k14!"

Tagged Under