Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Motyl ma program atrakcji! Czyli konwent KoKon przedstawia, co ciekawego będziecie mogli na nim robić. Ale to nie wszystko. Jeszcze tylko dziś możecie wykupić akredytację z rozszerzeniem umożliwiającym wzięcie udziału w specjalnej atrakcji - LaserTag. Opis ze strony firmy, która oferuje atrakcję (Laser Tag Poznań):

„Laser Tag inaczej znany Laserowym Paintballem to rozrywka, w której rolę pocisku spełnia fala podczerwieni wyłapywana przez czujniki zainstalowane na ekwipunku drugiego gracza. Dzięki temu Laser Tag, w przeciwieństwie do regularnego Paintballa, jest bezbolesny i mogą brać w nim udział właściwie wszyscy, niezależnie od wieku.”.

Tagged Under