Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Mistrzowie Gry i gracze LARP-owi! Zgłaszać się na ZjAvę! Dlaczego? No jakże... Konkurs na najlepszego MG i gracza to chyba najlepsza zachęta do epickiego RPG-a :-). Zaczynam żałować, że to nie ja tam pojadę...

„Uwaga, ogłaszamy konkurs larpowy na zjAvie 2014! Konkurs LARP MASTER wyłoni najlepszego Mistrza Gry (lub zespół MG) tegorocznej zjAvy, zaś konkurs LARP CHARACTER ujawni trzech najlepszych graczy. W konkursie automatycznie biorą udział wszystkie larpy - nie są konieczne dodatkowe zgłoszenia. Już niebawem przedstawimy regulamin konkursu - zapraszamy do gry!


Formularz zgłoszeniowy LARP - (link: https://docs.google.com/forms/d/1rVQ8-Id8UUA3mQyuI7ZPEVhuqhqaNNvMPi3uufNQzSk/viewform )
Kontakt do koordynatorki bloku LARP: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."


Tagged Under