Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Już tylko do niedzieli można zgłaszać propozycje programowe na FALKON. Jest o co walczyć, gdyż na tak prestiżowej imprezie wcale niełatwo jest się przebić przez tłumy zgłaszających. Mamy jednak nadzieję, że to Was nie zniechęci.

Ponadto, trwa zbiórka chętnych do poprowadzenia paneli dyskusyjnych z gośćmi festiwalu. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, żeby usiąść tuż obok swojego idola i poczuć się niczym Kuba Wojewódzki w swoim programie ;-). W tym celu należy napisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.