Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Taki nius dla tych, którzy się wybierają na Beboka.
,,Na konwencie Bebok organizowana będzie zbiórka książek fantasy i science fiction, gier RPG i gier planszowych. Otrzymane przedmioty zostaną rozdane uczestnikom w konkursach organizowanych w trakcie trwania konwentu. Nie zależy nam na przedmiotach nowych i drogich. Książka z antykwariatu lub przeczytana wiele razy wciąż jest wartościowa i obdarowana nią osoba będzie mogła w pełni z niej skorzystać. Jeżeli jesteś w stanie pomóc Organizatorom Beboka będziemy Ci bardzo wdzięczni. Przyjmiemy każdy podarunek."

Jest to świetna okazja, żeby się pozbyć niechcianej makulatury, która komuś innemu się przyda . Wy zrobicie miejsce w szafkach i piwnicach a inni zyskają niezapomniany prezent :-). A.


Tagged Under