Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

No hej. Jak tam, serniczek już zjedzony? Mamy nadzieję, że mimo wszystko nie utraciliście jeszcze możliwości poruszania się, tym bardziej że mamy dla Was propozycję na Sylwestrowe popołudnie. A trochę rozgrzewki dobrze każdemu zrobi.

 

Jeżeli 30 grudnia będziecie w Szczecinie lub w jego okolicach, być może znajdziecie chwilkę na odwiedzenie Wydziału Filologicznego US, przy alei Wojska Polskiego 107/109. Odbywać się tam bowiem będzie Siódmy Dzień Kultury Japońskiej Nippon. Pomiędzy 14 a 19 czekać na Was będzie sporo różnorodnych atrakcji związanych z Krajem Kwitnącej Wiśni. Będziecie mieli okazję wziąć udział w wykładach, dyskusjach lub warsztatach, a ponadto organizowany jest również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. No a później...sami już wiecie.