Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Można już zgłaszać punkty programu do tegorocznej edycji konwentu Arkhamer. Kaliskie wydarzenie skierowane do fanów fantastyki w każdej postaci udostępniło na swojej stronie specjalny formularz, dzięki któremu macie możliwość podzielenia się swoją pasją z innymi.

Standardowo musicie podać w nim opis atrakcji, czas trwania i zaznaczyć, jakiego sprzętu będziecie ewentualnie potrzebować. Do tego należy wybrać jeszcze blok programowy, w którym miałby znaleźć się Wasz punkt.

Formularz zgłoszeniowy, jak i wszelkie dodatkowe informacje, znaleźć możecie tutaj. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 maja.