Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

WOW! MiOhi w tym roku przebiło wszystko. Po pierwsze, między EXPO Kraków, gdzie odbywać się będą atrakcje tegorocznego Magnificonu, a budynkiem sypialnym (CSiR Politechniki Krakowskiej) będzie kursować specjalny autobus. Cytując:

„Wykona on 10 kursów porannych, w godzinach 8:20 - 11:30 z hali noclegowej na EXPO, a także będzie kursował między budynkami od 22:00 w sobotę do 9:30 w niedzielę rano co 20-30 minut. Dokładny rozkład jazdy poniżej oraz na naszej stronie w dziale nocleg:http://magnificon.miohi.pl/info/sleep. Autobus będzie miał na wyświetlaczu Magnificon eXpo. Zatrzymywać się będzie pod Politechniką oraz na parkingu EXPO Kraków."

Wielkie WOW!
Zapraszam także do przeczytania udostępnionego newsa, gdyż zawiera on bardzo dokładne dane kolejkowe. Dokładny opis, gdzie, kto i jak ma stać. Znacząco usprawni to i przyspieszy wejście na conplace!

Przypominam także o możliwości wydrukowania biletu, którą znajdziecie w systemie NAGATO.

Mamy też ważne info dla kierowców. Parking należący do EXPO Kraków, dla uczestników będzie BEZPŁATNY! A.


Tagged Under