Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Jedno z wydarzeń objętych naszym patronatem, Dni Jakuba Wędrowycza, otwarły właśnie ramiona dla nowych i powracających śmiałków gotowych zabawiać gawiedź żądną nowości i ekscytacji. Przekładając z polskiego na nasze: rozpoczął się okres zgłaszania atrakcji na event odbywający się w Wojsławicach w dniach 21-23 lipca 2017!

Organizatorzy poszukują “czasoumilaczy” wszelakiej maści: od prostych, ale zdolnych do przekazania informacji w ciekawy sposób prowadzących wykłady i prelekcje, przez mistrzów warsztatów i improwizacji, aż po muzyków grających różne gatunki muzyki. Organizatorzy informują również, iż wciąż mają miejsce dla kilku grup rekonstrukcyjnych. Na zgłoszenia czekają tylko do 14 lipca, więc czasu zostało już niewiele!

Logo Dni Jakuba Wędrowycza