Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Lubicie słuchać muzyki? Jeżeli nie, nasze kondolencje, musi być wam bardzo ciężko żyć w dwudziestym pierwszym wieku. Muzyka jest dla Was całkiem w porządku? Kreskówki i seriale są zainteresowaniem lub pasją? W takim razie Asucon jest wydarzeniem, na którym poczujecie się spełnieni i szczęśliwi.

Burzol i Kelen możecie kojarzyć już z Pyrkonu gdzie mogliście usłyszeć piosenki z ikonicznych filmów i kreskówek takich jak Mulan, Pokemon lub Steven Universe. Jak już pewnie zdążyliście się domyślić, pojawią się oni także na tegorocznym Asuconie, z równie szerokim i barwnym repertuarem. Co więcej, jeżeli nie brakuje wam odwagi i talentu zapału organizatorzy zachęcają do przyniesienia swoich własnych instrumentów i dołączenia się do gry.

Dacie radę?

Logo Asuconu